6 способів уникнути наїзду на оленя
Цены Контакты
parallax image
Ми знаємо про різні причини пошкодження авто.
Сьогодні пропонуємо розглянути небезпеку наїзду на оленя.
 
6 способів уникнути наїзду на оленя
1. Є один — є вирогідність і інших. Олень — стадна тварина. Якщо ви бачите одного, інші можуть бути поряд. Уповільніться і стежте за ситуацією.
 
2. Олені найбільш активні в сутінках і на світанку: періоди, коли ваш зір найбільш ослаблений. Ще гірше, що активність оленів під час шлюбного сезону (з жовтня по січень), в пору короткого світлового дня. Якщо поряд є знаки «обережно, олені», в темний час доби варто бути пильним.
 
3. Використовуйте фари.
Звертайте увагу на знаки та в світлі фар ви можете помітити оленів, тому що їхні очі будуть яскраво відбивати світло.
 
4. Залишайтесь в центрі
На багатосмуговій дорозі центральна смуга – це найбезпечніший варіант, щоб уникнути зіткнення з оленями. І якщо ваш автомобіль все-таки налякає їх, це дасть вам більше часу, щоб відреагувати, якщо хтось вискочить на дорогу.
 
5. Гальмуйте
Якщо ви бачите оленя, гальмуйте рішуче і спокійно і залишайтеся на своїй смузі. Поворот може призвести до втрати контролю над автомобілем і погіршення ситуації. Не кажучи вже про те, що олені непередбачувані, і ви можете звернути прямо на їх змінений шлях.
 
6. Сигнал!
Деякі експерти рекомендують, щоб один тривалий гудок відлякав оленів з дороги.
 
Що робити, якщо ви вдарили оленя
 
Якщо наведений вище план не вдається (а це трапляється з найкращими водіями), ви повинні вжити наступних кроків у разі зіткнення з оленями.
 
З’їдьте на узбіччя, як тільки це стане безпечно.
Увімкніть аварійку та залишайтеся в автомобілі, доки не переконаєтеся, що це безпечно.
Викличте поліцію.
Тримайтеся подалі від оленів. Якщо олень поранений, він може бути дезорієнтований, небезпечний, якщо до нього наблизитися.