Для чого замінювати охолоджуючу рідину? - Hunters Garage - СТО полного цикла
Цены Контакты
parallax image
Головна функція антифризу — охолодження двигуна. Несвоєчасна заміна може привести до серйозних наслідків, зокрема, до перегріву двигуна.
Антифриз — це універсальна назва охолоджуючих рідин для двигунів внутрішнього згоряння. Являє собою суміш води з одним з елементів: етиленгліколь, пропіленгліколь, гліцерином, спиртом.
Які функції виконує антифриз в автомобілі?
— Охолодження двигуна і підтримання його оптимальної температури;
— Захист системи охолодження від замерзання, корозії, накипу і кавітації (гідравлічний удар, при якому відбувається руйнування металу);
— Є мастилом для помпи.
Найважливіше в складі антифризу — це присадки. Згодом їх властивості втрачаються, і етиленгліколь з водою, з яких в основному складається антифриз, починають свою корозійну активність.
Через продукти корозії (часток іржі), що знаходяться в охолоджуючої рідини, може «заклинити» термостат, зруйнуватися крильчатка помпи, розгерметизуватися підшипник помпи, засмітитися радіатор і навіть канали двигуна. Все це може привести до перегріву двигуна. На перших порах перегрів двигуна призводить до збільшення витрати палива, потім — до зменшення потужності двигуна. Постійний перегрів скорочує його термін служби в 2-3 рази.
Цих наслідків можна уникнути завдяки якісному антифризу і його своєчасної заміни. Періодично заглядайте в розширювальний бачок і перевіряйте антифриз. Якщо ви помітите низький рівень рідини, помутніння кольору або поява опадів у вигляді іржі — вам необхідно міняти антифриз.
Ми в Hunters Garage готові замінити охолоджуючу рідину та інші технічні рідини в вашому авто вже сьогодні.
Hunters Garage
0731950402
вул. Сумська, 3