Послуги Про нас Ціни Акції Відгуки Портфоліо Блог Контакти
Максим Пятецький:
Як почалась історія Hunters Гараж
Дванадцятирічний досвід роботи у сфері технічного обслуговування авто, зокрема на керівній посаді однієї з найкращих СТО Києва, дозволив мені зрозуміти усі бізнес-процеси цієї справи, усвідомити, що необхідно для максимального задоволення потреб клієнта та заснувати автосервіс нового зразка.

Робота перших двох СТО на 4 та 12 підіймачів, відкритих мною почергово, продемонструвала, що на ринку існує величезний попит на якісні послуги з прозорим ціноутворенням – менше ніж за рік обидві станції виявились перенавантажені, а кількість клієнтів невпинно зростала.

Переконавшись, що крокую вірним шляхом, я вирішив не зупинятися і комплексно вдосконалити систему автосервісу, орієнтованого на клієнта. Знайшов партнерів, які поділяли мої погляди та були готові вкладатися в цю ідею, і ми разом створили Hunters Гараж.

Hunters Гараж – багатофункціональний майданчик, де, під пильним контролем замовника та з використанням високоякісного технічного обладнання, кваліфіковані фахівці виконають роботи будь-якої складності по обслуговуванню авто. І все це без затримок та з наданням гарантії.

Наша головна мета – здобути та зберегти довіру клієнтів! Тому ми постійно відточуємо майстерність в обслуговуванні автомобілів і надаємо сервіс найвищого класу.

parallax image

Конкурентні переваги

recommended-image
Високоякісне технічне обладнання:

– стенд розвал сходження 3D HOFMANN (Німеччина)

– італійська малярна камера

– зона підготовки до покраски SAIMA

– рихтувальний стенд AUTOROBO (Фінляндія)

– 11 професійних двостоякових підйомників

– надсучасна мийка для авто

– 3 поста для автоелектрики

medal-image
100% гарантія результату

гарантуємо високу якість виконання всіх видів робіт, надаємо 3 місяці технічної підтримки після обслуговування

24hours-image
Найвищий рівень сервісу

кваліфікованість та досвід персоналу, індивідуальний підхід, прозоре ціноутворення, все під вашим контролем, робота без затримок, надійність, доступні ціни

euro-image
Запчастини з Європи

окрiм дорогих оригiнальних запчастин ми знаходимо та постачаємо клієнтам аналогові сертифіковані запчастини з Європи, які значно дешевші