Ціни Контакти

HUNTERS GARAGE другий десяток років успішно працює в Києві, надаючи повний цикл послуг з ремонту і плановому технічному обслуговуванню автомобілів різних брендів. За цей час загальна площа СТО зросла до 2000 м2, з'явилося найсучасніше обладнання, інструменти, засоби діагностики, розширився перелік послуг і рівень комфорту, що надається замовнику.

Клієнти автосервісу - власники автомобілів усіх брендів і цінових сегментів, фізичні та юридичні особи з цілими автопарками.Окрім високої якості технічних послуг за доступними цінами і в стислі терміни, автосервіс забезпечує клієнтам максимальний комфорт під час обслуговування.

Більше ніж якісний сервіс для клієнтів

Перш за все потрібно зв'язатися з менеджерами СТО, залишити заявку, обговорити деталі. Тоді до Вашого приїзду все буде готово до негайного початку ремонту або планового обслуговування. Територію автосервісу можна умовно поділити на 3 зони:

Лаунж-зона

Лаунж-зона з диванами, телевізорами, Wi-Fi і фуд-кортом, де можна відпочити, замовити каву, легкі страви і десерт.

Ресепшн

Ресепшн з десятьма майстрами-приймальниками, які зустрічають клієнта, приймають замовлення і ведуть його до повного виконання і здачі відремонтованого автомобіля власнику.

Виробнича зона: Слісарний цех

12 підйомників, стенд розвал-сходження, додаткові установки для автоелектрики з дилерськими сканерами.

Кузовний цех

2 штапеля, витяжка-рихтування, підготовча і покрасочная камери для малярних робіт, тонувальна машина для комп'ютерного підбору кольору.

Сучасна автомийка.

Клієнт, здавши автомобіль в надійні руки майстра-приймальника і розповівши йому про наявні проблеми, може не нудитися в очікуванні, а комфортно провести час в лаунж-зоні. Команда однодумців HUNTERS GARAGE продумала і реалізувала всі можливості сучасного сервісу преміального рівня. Клієнт не втрачає дарма часу - найдорожчий і непоправний ресурс нашого життя, а проводить його приємно і продуктивно.

РЕМОНТ АВТО ІЗ США

Сучасні тенденції свідчать про стабільно стрімке збільшення попиту на автівки із США, придбані на аукціонах від американських страхових компаній. Як правило, після доставки в Україну такі транспортні засоби потребують професійного комплексного ремонту та відновлення естетики кузова. Компанія Hunters Garage є експертом з ремонту авто із США. Великий досвід та наявність спеціалізованої техніки дозволяють швидко, якісно і надійно виконати всі необхідні роботи та повернути ідеальну функціональність та бездоганний зовнішній вигляд, як у нового авто.

Є можливість попити кави, перекусити, або просто розслабитися, зручно розташувавшись на дивані. Подивитися телевізор, попрацювати в інтернеті або розважитися, подивитись цікавий блог на сайті автосервісу або його сторінки в соціальних мережах.

Або ж навіть можна провести ділову зустріч: для цього створені всі умови. До слова, в цей час можна спостерігати через вікно захоплюючий процес відновлення автомобіля до ідеального стану. Коли роботи закінчені, клієнт отримує авто у відмінному стані, корисні рекомендації та старі деталі, які були замінені.

parallax image

Конкурентні переваги

recommended-image
Європейське обладнання

брендова європейська спецтехніка для виконання всіх операцій

medal-image
Кваліфікація і досвід

висока кваліфікація і багаторічний досвід майстрів різних спеціальностей

24hours-image
Замовлення запчастин

можливість замовлення як оригінальних запчастин, так і їх недорогих сертифікованих аналогів

euro-image
Доступні ціни

висока якість робіт та сервісу за максимально демократичну ціну

euro-image
Прозорість виконання робіт

відеонагляд за процесом ремонту та прозорі вікна в лаунж-зоні, що виходять в робочі цехи

euro-image
Надійність

стовідсоткова гарантія відмінного результату і 3 місяці підтримки після обслуговування