Бампер авто - Hunters Garage - СТО повного циклу
Ціни Контакти
parallax image
Бампер сучасного легкового автомобіля, з погляду безпеки – турбота про пішохода або велосипедиста, який потрапив в аварію.
 
З погляду дизайну – бампер часто виглядає як елемент кузова, фарбується в той самий колір, і вже дуже мало схожий на захист.
 
Справді міцні силові бампери ставляться на позашляховики.
 
При зіткненні в ідеалі бампери машин повинні зустрітися і прийняти на себе основний удар. Тому існують технічні норми для виробників, бампер має бути на певній висоті. Але це не допоможе, якщо зіткнуться машини з різними типами бамперів.
 
Ставлення до бамперів у нас та за кордоном відрізняється.
Тремтливе ставлення до бампера, і до машини в цілому – це наша особливість. У багатьох країнах Європи автолюбителі паркуються бампером у бампері. Зіткнення бамперами, розштовхування вперед назад сусідніх машин є нормою. Бампери при цьому, звичайно, мають сліди пошкоджень, що не турбує їх власників. Витратна деталь.
 
Задній і передній бампери створені для того, щоб витримувати удари, забезпечуючи безпеку водія і пасажирів. Подряпини або тріщини на бамперах можна виправити. В інших випадках потрібно замінити весь бампер.
 
Можливий захист бампера:
Гумові накладки, які приклеюються на бампер, від сильного удару вони не врятують, але можуть уберегти від подряпин та сколів.
 
Різні плівки. Вони допоможуть від дрібних каменів та подряпин.
 
В будь-якому разі ми в Хантерсі завжди готові допомогти вашему бамперу бути ідеальним.
 
Hunters Garage
0731950402
вул. Сумська, 3
 
#huntersgarage