Чи високі рейтинги краштестів автокрісел гарантують безпеку дитини в авто.
Ціни Контакти
parallax image
Чи високі рейтинги краштестів автокрісел гарантують безпеку дитини в авто.
Ми в Hunters Garage кожного дня бачимо автомобілі наших клієнтів і звертаємо увагу на некоректну установку автокрісел, адже саме правильна установка рятує життя.
– автолюльки до 1.5 років можуть кріпитися як ременем транспортного засобу, так і на базу isofix. До числа найбільш частих помилок цієї групи відносять переплутані місцями поясна і діагональна лямки штатного ременя безпеки. Якщо переплутати поясний і діагональну лямки місцями, крісло може вивернутися з ременя при лобовому зіткненні. Друга помилка – ремінь не вставлений в направляючу. Якщо поясний або діагональний ремені не зафіксовано надійно в направляючі, крісло при ударі буде відкинуто вперед.
– Автокрісла з інтегрованою базою. В основному це моделі для дітей до 4 років, де дитина пристібається вбудованими ременями безпеки. Найчастіша помилка при установці автокрісел такого типу – занадто вільний ремінь. Чим ближче до тіла дитини ремені безпеки, тим менше буде поштовх при утриманні, і тим менше ризик зіткнення з переднім сидінням, бажано пристібати дитину поясним ременем під верхнім одягом.
– Автокрісла для дітей від 4 років: тут передбачена фіксація штатним ременем автомобіля. Самі крісла можуть встановлюватися за допомогою isofix або ременів безпеки. У цих сидіннях велику роль відіграє спинка, яка несе на собі направляючу ременя, захист від бокового удару, а також служить опорою для голови під час сну. Часта помилка при установці таких сидінь – ремінь не вставлений в направляючу. Якщо поясний ремінь знаходиться над направляючою, він проходить дуже високо над чутливою областю живота дитини і не передає навантаження через тазові кістки. Друга помилка – неправильно відрегульована спинка. При неправильно підібраного висоті спинки, діагональний ремінь треться об шию дитини.
– Сидіння без спинки – бустери – рекомендуються тільки в якості тимчасового рішення для старших дітей. Вони не забезпечують захисту від бокового удару. Нові моделі бустерів схвалені тільки для дітей зростом понад 125 см.