Догляд за АКПП - Hunters Garage - СТО повного циклу
Ціни Контакти
parallax image
1. Періодично перевіряйте масло КПП. У багатьох автомобілях трансмісійну рідину так само легко, як перевірити масло: коли двигун працює на холостому ходу, витягніть щуп, витріть його, вставте знову, почекайте, а потім витягніть. Само масло повинно бути яскраво червоного кольору, прозорим, і пахнути солодко. Якщо рідина каламутна, темного кольору або пахне гнилою рибою, час звернутись на СТО.
2. Використовуйте відповідний тип трансмісійного масла для вашого авто.
3. Система охолодження двигуна відповідає за охоложення трансмісійного масла. Система охолодження має бути справною.
4. Згідноь з регламентом масло в КПП змінюється на пробігах від 90 тис км в залежності від марки авто. Та навіть коли бренд регламентує відсутність необхідності заміни масла (лише в разі ремонту), ми радимо замінювати масло в КПП після 120 тис км.
5. Використовуючи АКПП, не перемикайте передачі під час руху автомобіля. Повністю зупиніть свій автомобіль, перш ніж перемикати передачі Rear, Drive.
6. Дайте автомобілю прогрітися, перш ніж їхати, особливо взимку.
7. Не їздіть на запасній шині протягом тривалого часу. Це завдасть шкоди іншим деталям автомобіля, та через деякий час накладе зайве навантаження на трансмісію.
8. В разі наявності фільтру – замінюйте фільтр під час заміни масла трансмісії.
9. Уникайте буксирування. Буксирування, особливо в умовах високих температур, може спричинити окислення або згоряння трансмісійної рідини, і, в свою чергу, завдати великої шкоди трансмісії.
10. Принаймні раз на рік діагностика КПП на підтікання, а також періодична перевірка рівня, кольору та запаху масла КПП – це розумне профілактичне обслуговування.
Якщо ви відчуваєте проблеми з КПП, ми поруч.