Економія палива - Hunters Garage - СТО повного циклу
Ціни Контакти
parallax image
Поради від Юрія Телещука, сервісного консультанта Hunters Garage, щодо економії палива.
Ви можете значно заощадити на паливі, змінивши деякі звички.
 
1. Кожен кілограм вантажу збільшує витрату палива. Завжди виймайте дитячі крісла, якщо не викорисовуєте, “цінні” речі з багажника та тримачі лиж та велосипедів. Окрім додаткової ваги, ці предмети значно збільшують аеродинамічний опір, що ще більше впливає на споживання палива, не кажучи вже про шум, який створюють такі предмети.
 
2. Start-Stop позитивно впливає на витрату палива. Деактивація цієї системи не має особливого сенсу: двигуни повністю підготовлені до неї і розроблені для того, щоб часті пуски не впливали на тривалість їхнього життя.
 
3. Не прогрівайте двигун на холостому ходу, оскільки в цьому режимі двигун прогрівається повільно. Набагато краще відразу ж вирушити та проїхати перші пару км повільно.
 
4. Коли дозволяє рух, їдьте зі стабільною швидкістю, не надто прискорюючи та гальмуючи. Їзда на стабільних оборотах дозволяє двигуну працювати в оптимальному режимі.
 
5. Хоча система TPM (моніторинг тиску в шинах) у шинах контролює тиск в шинах, всеж таки корисно періодично перевіряти тиск в шинах, оскільки TPM іноді не помічає незначних втрат тиску. Якщо потрібно завантажити машину значно вище звичайного середнього, краще накачати шини для максимального навантаження. Окрім витрати пального, цей аспект негативно впливає на стійкість автомобіля в русі … а отже, і на безпеку.
 
6. Виберіть правильну крейсерську швидкість
Майте на увазі, що при швидкості понад 100 км/год збільшення швидкості навіть лише на 5 км/год може збільшити миттєву витрату пального на один-два літри.
 
7. Кожен старт передбачає великі втрати енергії. Якщо можливо, намагайтеся дотримуватися розумної відстані від автомобіля попереду навіть у режимі зупинки та руху, щоб вам зовсім не потрібно було зупинятися, те саме стосується світлофорів.
 
8. Пожирачі енергії
З увімкненою системою кондиціонування витрати палива збільшуються на 1 л на 100 км. Окрім кондиціонера, слід також розумно використовувати обігрів сидінь, вікон та дзеркал, оскільки це також «поїдачі» енергії.
 
9. Круїз-контроль – це корисний інструмент, який може допомогти вам значно зменшити споживання пального, стабілізуючи швидкість. Тим не менш, вам краще покластися на праву ногу в горбистих ландшафтах з частими підйомами та спусками, тому що натискання трохи більше газу і, отже, помірне прискорення під час спуску дасть вашому автомобілю достатню інерцію для майбутнього підйому.
 
10. Використовуйте радник перемикання передач
Стосується варіантів з МКК, оснащених радником перемикання передач.
 
Hunters Garage
вул. Сумська, 3
+ 380 (67) 374 4382
https://hunters-garage.com.ua/uk/
 
#huntersgaragekyiv