Експлуатація авто після зими - Hunters Garage - СТО повного циклу
Ціни Контакти
parallax image
Родіон Войтенко, керівник відділу сервісу Hunters Garage радить, на що звернути увагу в вашому авто:
1⃣ Перевірка рівня рідини
Масло в двигуні, охолоджуюча рідина, гальмівна рідина сигналізують, коли рівень нище потрібного. Та навіщо доводити до індикаторів, раджу час від часу перевіряти рівень технічних рідин, чи ми зробимо це на плановому ТО.
2⃣ Акумулятор
Для нас важливо, щоб акумулятор заводився вранці з першого разу. Зазвичай строк життя акумулятора 5 років. Після зими раджу перевірити стан акумулятора тестером.
3⃣ Фари
В разі заміни лампочки питання не лише в тому «працює-не працює», а також в причині виходу з ладу (окрім строку служби). Це ми перевіримо діагностичним приладом.
4⃣ Склоочисники
При перепадах температури на гумі склоочищувачів можуть з’явитись тріщини, що призводить до неякісного пилягання до скла під час протирання. Весна – ідеальний час для контролю стану щіток.
5⃣ Кондиціонер
Як правило, ми радимо перевіряти кондиціонер раз на рік: перевіряємо герметичність, робимо дезінфекцію, дозаправляємо фреоном.
6⃣ Шини
Під час шиномонтажу, якщо протектор менше 2 мм, ми радимо не використовувати такі шини.
7⃣ Гальма та ходова
Гальма та ходова частина повинні перевірятися в рамках кожного регулярного сервісного обслуговування. Однак за період зими гальма страждають від піску, солі, домішок. Невеликі потертості, які зазвичай з’являються взимку, можуть з часом призвести до іржі.