Поради щодо догляду за кузовом авто - HUNTERS CARAGE
Ціни Контакти
parallax image

Анатолій кожного дня доводить до ладу чимало автомобілів, сьогодні поради від нього про догляд за фарбою та миття автомобіля.

1. Пошкодження фарби: пташиний послід тощо. Не всі благословення приходять згори. Пташиний послід та інші види екскрементів тварин є їдкими. І чим довше корозійні речовини залишаються на фарбі автомобіля, тим більшою може бути шкода.

2. Ті, хто любить свої машини, миють їх принаймні раз тиждень. За словами Сергія, відсутність регулярного догляду є найпоширенішою помилкою власників автомобілів. Якщо за фарбою автомобіля доглядати належним чином, вона також буде в цілому стійкішою до зовнішніх впливів.

3. Ідеальна мийка
Незалежно від того, мийка робиться за допомогою щіток чи ганчірки, небезпека криється в піску. Найважливіше, щоб засоби мийки були чистими.
В ідеалі завершувати мийку нанесенням воску. Віск запечатує верхній шар автомобільної фарби і таким чином захищає його від зовнішніх впливів.
Обробку воском рекомендую навесні та восени.

4. Самостійна мийка
Під час самостійної мийки окрім чистої ганчірки, спеціальної хімії, важливо пам’ятати про тиск води. Перевіряємо так: якщо боляче в руку, шкодить і кузову авто.

5. Полірування
Фарба вашого автомобіля вже не така блискуча, як у перший день? Або ви можете побачити невеликі подряпини? Якщо так, то час для полірування. Мікродисперсні абразиви акуратно очищують поверхню фарби, не пошкоджуючи її. Поліроль одночасно зберігає освіжену фарбу та захищає її від негоди.

6. Підфарбування олівцем
Подряпина все ще видна навіть після полірування? Якщо бренд вашого автомобіля передбачає фірмові олівці для підфарбовування – раджу.

7. Без блиску: матова фарба – це особливий випадок
За матовими фарбами потрібно піклуватися зовсім по-іншому, наприклад, полірування заборонено. Це пов’язано з тим, що абразивні матеріали в полірувальних засобах видаляють характерну поверхню матової фарби. В довгостроковій перспективі щітки для автомийок також мають згладжуючий ефект на матову фарбу, а воскові герметики також пошкоджують матову фарбу. З цієї причини ми наполегливо рекомендуємо мити матову машину вручну або під тиском.

Hunters Garage
вул. Сумська, 3