Правильне розташування водія має важливе значення для безпеки -
Ціни Контакти
parallax image
Сьогодні Вадим П’ятецький, автоексперт, з порадами щодо зручної та безпечної посадки за кермом.
 
Правильне розташування водія має важливе значення для безпеки.
 
☝️Сидіти якомога вертикальніше.
Є три причини, чому не слід “лежати”. Окрім хорошого огляду та кращої керованості, ще й тому, що ремінь безпеки не може утримувати вас на місці, якщо між вашим тілом та ременем є зазор – тіло має тенденцію ковзати під ним.
Існує технічний термін “підводний човен”, коли тіло просковзує вперед під ременем безпеки, який потім фіксується навколо шиї, що призводить до задушення.
☝️ Правило поздовжнього регулювання сидіння: ноги не повинні бути повністю витягнуті, навіть коли педаль в підлогу. Ноги повинні залишатися хоча б трохи зігнутими. Це правило запобагає неприємним ушкодженням колін.
☝️ Щодо рульового колеса. Не дозволяйте рукам замикатися в суглобах. Правильний спосіб утримувати кермо – руками у положенні «чверть до третьої». Таке зчеплення дозволяє набагато ширший діапазон маневрів. Сучасні рульові колеса полегшують це завдяки своїй формі – вони заглиблені в потрібні місця, а також розширені для підтримки долоні. Це також для безпеки: подушка виштовхує руки у вільний простір з боків.
☝️ Не менш важливо не бути занадто близько до керма, а отже, і подушки безпеки. Ідеальне положення пов’язане з моментом дії подушок; вони не повинні контактувати з тілом, коли вони наповнюються, або в точці максимальної твердості.
☝️ Рецепт ідеальної відстані від сидіння до керма: спина та лопатки зручно лежать на спинці, витягніть руку перед собою – зап’ястя повинно спиратися на верхню частину керма. Потім, коли ви стискаєте кермо у згаданому положенні «9 і 3», руки зігнуті в ліктях. У той же час потрібно пам’ятати, що ноги повинні бути достатньо зігнутими – це завжди компроміс, оскільки пропорції тіла та кінцівок у всіх різні.
☝️ Налаштування підголівника: ідеально, щоб верхня частина підголівника була врівень з головою. Верх підголівника не повинен бути нижче частини мочки вуха.
☝️ Висота сидіння – стиснутий кулак повинен поміщатися між головою та стелею – для мінімізації ймовірності пошкодження верхньої частини хребта.
 
hunters-garage.com.ua
#huntersgaragekyiv