Пропонуємо 7 порад щодо безпечного нічного водіння - Хантерс Гараж
Ціни Контакти
parallax image
Пропонуємо 7 порад щодо безпечного нічного водіння
Майте на увазі, що небезпека водіння перебільшується після настання темряви. Вся ваша звична концентрація має бути помножена вдвічі.
1. Перш ніж їхати вночі на незнайомому авто, переконайтеся, що ви знаєте, як працюють фари та дальнє світло. Фари – це ваша безпека. Перевірии стан фар та оновити оптику ви завжди можете у нас в Хантерс Гараж.
2. Варто знизити швидкість під час їзди вночі. Навіть з фарами в нічний час буде складніше побачити перешкоди на дорозі. Час реакції у вас повільніший, ніж удень.
3. Ваша видимість за кермом повинна бути достатньою під час використання звичайних фар вашого автомобіля в сутінках, у міських районах або в добре освітлених районах. У сільській місцевості або на дорогах з невеликою кількістю вуличних ліхтарів вам може знадобитися використовувати дальнє світло автомобіля, щоб чітко бачити дорогу. Вимкніть дальнє світло, як тільки побачите зустрічний автомобіль. Також ніколи не використовуйте дальнє світло, їдучи за іншим автомобілем. Коли ви засліплені фарами, поверніть голову праворуч і краєм ока дивіться на зустрічні автомобілі.
4. Більшість нещасних випадків за участю тварин, особливо оленів, трапляються вночі або дуже рано вранці. Концентруйте погляд не лице перед авто, але й вперед – будучи готовими зустріти тварин.
5. Будьте дуже обережними щодо інших автомобілістів, коли їдете вночі. Ми не відповідаємо за стан інших учасників дорожнього руху, та пам’ятаємо, що на дорозі вночі зустріти можна різне. Тримаємо відстань та контролюємо швидкість.
6. Зведіть до мінімуму відволікаючі фактори під час їзди вночі. Хоча вам слід уникати відволікань під час руху в будь-який час доби, водіння вночі вимагає ще більш зосередженої уваги. Приберіть мобільний телефон, знизьте гучність радіо.
7. Нічне водіння може бути небезпечним, тому що ви відчуваєти втому. Якщо ви відчуваєте такий стан, домовляйтесь, щоб за кермо сів хтось інший, чи зупиніться поспати на 15 хв., попийте води.