Послуги Сертифікація авто Про нас Ціни Акції Відгуки Портфоліо Блог Контакти
parallax image parallax image

Відгуки

Залишайте відгуки про автосервіс Hunters Гараж, аби ми могли створити для вас найкращі умови.

Якщо у вас виникли запитання, телефонуйте за номером + 380 (67) 372 7664 , щоб отримати швидку відповідь.

Додати відгук

Відгуки:

Все сподобалось! Окремо хочу подякувати майстру-приймальнику Сергію з слісарки! Розраховую на подальшу співпрацю!

Врлодимир

Врлодимир

Мені все сподоболась, свіже сто, сервіс супер, ціни адекватні! Окрема благодарність мастеру прийомщику Сергію, мастер своєї справи!

Логвиненко Тарас Вікторович

Логвиненко Тарас Вікторович

Хороший сервис. Все сделали быстро и качественно. И кофе у них отменный) Рекомендую!

Елена

Елена

Їздив перевіряти авто перед покупкою, перевірили ходову, кузов, робили комп’ютерну діагностику. Надали всю інформацію та рекомендації стосовно ремонту. Тепер точно буду знати, куди їхати, якщо зламається машина. Дуже дякую!

Сергій

Сергій

Проводили заміну шарової опори, задніх стабілізаторів і ременя генератора. Швидко та якісно. Рекомендую!

Микола

Микола

Приїхав замінити ремень ГРМ, виявилось, що я купив запчастини, які не підходили моєму авто. Але хлопці допомогли, виконали свою роботу дуже якісно. До того ж, я міг спостерігати за процесом, сидячи в комфортній залі з кавою та різними перекусами. Великий плюс в Hunters Гараж є wi fi, тому можна ще й працювати, поки чекаєш на авто.

Олег

Олег

Хороші відповідальні спеціалісти, ціни не захмарні. Хоч сервіс і новий, відчувається професіоналізм та досвід працівників. Рекомендую всім своїм друзям!

Віталій

Віталій

Раніше обслуговувала авто на офіційному СТО. Згодом чоловік знайшов Hunters Гараж, тепер тільки там обслуговуємо автівки. Роботу виконують швидко, якісно та за адекватною ціною. В офіційному СТО ставили космічні ціни, які не відповідали якості роботи.

Ірина

Ірина

Найбільше подобається те, що представлений широкий вибір послуг. Не доводиться ганяти по Києву в пошуках СТО, які зможуть поремонтувати моє авто. Респект!

Кирило

Кирило

Сервіс дуже крутий, спеціалісти знають, що роблять. Можна слідкувати за тим, як виконуються роботи. Є розрахунок банківською картою, що є неодмінною перевагою для мене. Також, можна отримати акт виконаних робіт, що не кожне СТО надає.

Іван

Іван

Наша команда

Мастера цеха укр

тест3 тест3

тест3 тест3

Автослесар

Стаж: 4 года