Сервісне обслуговування весни - Hunters Garage - СТО повного циклу
Ціни Контакти
parallax image

1. Перевіряйте шини. Щомісяця перевіряйте тиск у всіх шинах і підтримуйте його. Також перевірте протектор щодо нерівномірного зносу, та на наявність порізів і гуль вздовж боків шин. Не забувайте перевертати шини кожні 10-20 тис. кілометрів. Безпечні шини – безпечне водіння.
2. Замініть масло та масляний фільтр. Один із найкращих способів підтримувати належну роботу двигуна – це заміна масла та масляного фільтра частіше регламенту – раз на 8-10 тис. км.
3. Перевірте всі рідини. Коли ви змінюєте масло та масляний фільтр, важливо також перевіряти рідини. Ці рідини включають рідини гідропідсилювача керма, гальмівних та трансмісійних рідин, рідини для омивання лобового скла та охолоджувальну рідину. Наразі комплексна діагностика в Хантерсі включає перевірку рівня рідин.
4. Перевірте щітки склоочисників. Переконайтеся, що щітки склоочисників готові до травневої зливи. Якщо склоочисники зношені або тріснуті, або якщо вони видають скрип, коли вони проходять по лобовому склі, слід замінити щітки склоочисника.
5. Перевірте акумулятор. Низькі температури можуть негативно впливати на батарею, тому зараз найкращий час, щоб перевірити її.
6. Перевірте освітлення. Важливо перевірити все зовнішнє та внутрішнє освітлення автомобіля. Якщо освітлення автомобіля не працює належним чином, інші автомобілісти можуть не зрозуміти ваших намірів зупинитися або повернути. Кінцевий результат може бути згубним.
7. Перевірка стану кондиціонеру. Весняна погода нестабільна: сьогодні дощі, завтра +20. Впевніться, що кондиціонер працює, повітря не має сторонніх запахів. В разі необхідності – діагностуємо, дезінфекуємо, заправляємо кондиціонер.
8. Перевірте ремені та шланги. Важливо перевірити ремені та шланги на наявність пошкоджень, ослаблення, тріщин і потертостей. Перевірте шланги щодо затвердіння, розм’якшення, протікання, тріщин, пухирів або будь-яких інших пошкоджень.
9. Заміна фільтрів. Фільтри важливі для довговічності вашого автомобіля, і їх слід регулярно замінювати. Обов’язково перевіряємо навесні повітряний фільтр двигуна, повітряний фільтр салону та паливний фільтр на предмет засмічення чи пошкодження.
10. Перевірте гальма. Переконайтеся, що гальма працюють належним чином. Якщо гальмування грубе і шумне, можуть знадобитися нові гальмівні колодки.
Запрошуємо планувати час за тел. 0503550540