Сьогодні Сергій Пічкур, сервісний консультант Hunters Garage - про причини заміни гальмівних дисків.
Ціни Контакти
parallax image
Сьогодні Сергій Пічкур, сервісний консультант Hunters Garage – про причини заміни гальмівних дисків.
 
Гальмівні диски – важливий компонент автомобіля, і періодична заміна або механічна обробка мають вирішальне значення для забезпечення безпеки.
Є кілька загальних ознак, на які слід звертати увагу, які можуть вказувати на те, що гальмівні диски стали зношеними або пошкодженими.
 
Якщо ви помітили щось із наведеного, тоді ваші гальма можуть потребувати заміни:
1. Шум чи скрежет
Голосні скрипучі звуки часто є ознакою того, що гальмівні колодки потрібно замінити. Багато гальмівних колодок розроблені з індикатором зносу, який почне скрипіти, навіть коли гальма не використовуються, що вказує на необхідність заміни. Якщо водій автомобіля чекає занадто довго, колодки можуть повністю зноситися.
2. Пульсація або вібрація
Якщо під час використання гальм ви помітили пульсацію або вібрацію керма або педалі гальма, то це часто є ознакою того, що ваші гальмівні диски зношені або пошкоджені і потребують заміни.
3. Нестійке зупинення або рухи
Якщо вам здається, що ваш автомобіль зупиняється або з’їжджає вбік, це може бути ознакою зношених гальм і може свідчити про проблему з вашими гальмівними колодками.
4. Помітні сліди або тріщини
Рекомендуємо регулярно перевіряти стан гальм – тріщини або видимі пошкодження роторів гальмівних дисків є чітким показником того, що настав час для заміни. Якщо ваші гальмівні колодки зношені з заликом менше 3 мм, їх також потрібно замінити.
5. Датчики
Багато автомобілів оснащено гальмівними датчиками, які сигналізують світловим сигналом, коли настав час замінити гальмівні колодки та гальмівні диски.
 
Як часто потрібно замінювати гальмівні диски?
Частота заміни гальм залежить від таких факторів, як:
– модель автомобіля
– стиль водіння та
– умови, за яких експлуатується автомобіль.
 
Запрошуємо на діагностику, в ході якої ми визначимо стан гальмівної системи вашого автомобіля.
 
Hunters Garage
вул. Сумська, 3
0673727680
 
#huntersgaragekyiv